2012 m. spalio 27 d., šeštadienis

Idėjos Helouvynui :)Pas mus jau vis dažniau yra švenčiamas Helouvynas, nors kiek pastebėjau labai jau prieštaringos nuomonės vyrauja šia tema... Nežinau, kaip Jūs,  bet aš laikausi tokios, kad švenčių per daug nebūna ir ši idėja tikrai puiki! :) Ir taip mes dažnai skubam, daug kam neturim laiko, rečiau susitinkam su draugais, būnam paskendę savo darbuose ir rutinoje. O čia puiki proga visiems panaudoti savo fantaziją, persirengti, išsiskobti moliūgus, prisiruošti maisto ir smagiai padūkti kartu! :) Pasidalinsiu keliomis nuotraukomis ir idėjomis, gal patiks ir Jums :)


Kiaulės akys gal ir ne visai akys, bet, manau, puikiai tinka ;)) Receptą talpinau seniau, bet jis puikiai tinka ir tokiai šventei, kaip Helouvynas ;)


Mumijos yra paprasčiausios dešrelės su sluoksniuota dešra ;) Gaila, nebeturėjau laiko išpiešti veidukui - akytėms ir lūpoms, bet nieko, kitam kartui bus mintis ;)


Juodieji vabalai paprasčiausios juodosios alyvuogės be kauliukų ;) Susmaigiau su dantų krapštukais, visai gerai atrodė ;))
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą